NABÍDKA PRO PRODÁVAJÍCÍ


Umíme samozřejmě nemovitosti i poměrně rychle prodat, a to zejména díky širokému okruhu kupujících, pro které vyhledáváme.

3+kk pomáhá klientům najít byt, dům nebo pozemek vyhovující jejich představám. Je velmi pravděpodobné, že některý z našich klientů hledá právě takovou nemovitost, kterou potřebujete prodat.


Chcete-li prodat byt dům či pozemek, rádi vám pomůžeme. Prodáme vaši nemovitost.

Sdělíte nám vaše představy o ceně a podmínkách prodeje. My vám přidělíme specialistu prodeje nemovitostí, který se s vaší nemovitostí detailně seznámí, vypracuje pro vás analýzu optimální prodejní ceny a postará se o přípravu vaší nemovitosti k prodeji.


Využíváme nejmodernější zahraniční metody marketingu nemovitostí.

Homestaging, hometuning a jiné techniky prezentace, které používáme, prokazatelně prodej nemovitosti urychlují. Náš specialista vám navrhne ideální nástroje pro rychlý a bezpečný prodej. Bude vás pravidelně informovat, konzultovat průběh prodeje a vyhodnocovat reakce zájemců, tak, aby jste měli dokonalý přehled a maximum informací.


Vše co nutně nemusíte udělat sami, uděláme za vás.

Tým 3+kk vám maximálně zjednoduší všechny činnosti nutné k úspešnému a rychlému prodeji vaší nemovitosti a bezpečně vás provede celou transakcí.