CO JE NA 3+KK ZAJÍMAVÉ?


Realitní kanceláře se zabývají zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí. Zastupují tedy své klienty, kteří chtějí prodat nebo pronajmout a jednají v jejich zájmu.


Prvotním zaměřením 3+kk je naopak specializovaná služba kupujícím, pro které nemovitosti aktivně vyhledáváme a zastupujeme je při jednání s majiteli.


Při vyhledávání vhodných nemovitostí předkládá tým 3+kk kupujícím nabídky ze všech dostupných zdrojů, i takových, které se do inzerce vůbec nedostanou.


Pomáháme kupujícím se vším, co potřebují, od hledání po stěhování.


JAK 3+KK FUNGUJE?


Naše služba funguje na jednoduchém základě. Sdělíte nám vaši představu a my vám ji pomůžeme realizovat. Vše co nutně nemusíte udělat sami, uděláme za vás. Budeme vám neustále k dispozici a co nejvíce vám usnadníme nákup nemovitosti. Vy si jen vybírejte to, co se vám líbí.


Jsme vám k službám.


JAK PROBÍHÁ KOUPĚ NEMOVITOSTI S 3+KK


Jakmile nám sdělíte vaše představy o budoucím bydlení, přidělíme vám, pro vaše pohodlí, osobního poradce, který pro vás bude denně vyhledávat, ověřovat a vyhodnocovat nové nabídky na trhu. O těch opravdu zajímavých a aktuálních vás bude ihned informovat. Osobní poradce s vámi také bude neomezeně konzultovat vše, co budete chtít o daných nemovitostech vědět. Projevíte-li o nemovitost zájem, domluví vám osobní poradce prohlídku, při které vám bude asistovat.


V okamžiku, kdy se rozhodnete pro koupi nemovitosti, vyjedná pro vás 3+kk nejvýhodnejší cenu a podmínky prodeje.


Advokát pro vás vypracuje potřebné smlouvy, provede kontrolu všech náležitostí a dokumentů, zařídí úschovu peněz a dohlédne na bezpečný průběh převodu.


Pokud budete potřebovat i jiné služby spojené s koupí nemovitosti, jako například stěhování, služby architekta a podobně, rádi Vám pomužeme.